Napoleon  |  SKU: NEF-DRAK50
Pickup available at Maspeth, NY Showroom
Usually ready in 2-4 days
Free & Flat Rate Shipping
  • Delivery typically takes 5 -7 transit days
Assembly & Installation
WE OFFER INSTALLATION FOR THE PRODUCTS WE SELL BELOW
Call for a free quote 877-692-3765
Warranty
Returns
  • No-Restock Fees
  • 30-Day Return Policy
Description
Napoleon Authorized Dealer -!
      Features:
      • Decorative Driftwood log set
      • Give your Napoleon 50" Linear Electric Fireplace a unique look
      •  Easy installation
      Specifications:
      • Compatible: 50-Inch Trivista Pictura Series Electric Fireplace
      • Depth: 1-1/2"
      • Height: 4"
      • Width: 48"