Napoleon  |  SKU: NEF-DRAK60
Pickup available at Maspeth, NY Showroom
Usually ready in 2-4 days
Free & Flat Rate Shipping
  • Delivery typically takes 5 -7 transit days
Assembly & Installation
WE OFFER INSTALLATION FOR THE PRODUCTS WE SELL BELOW
Call for a free quote 877-692-3765
Warranty
Returns
  • No-Restock Fees
  • 30-Day Return Policy
Description
Napoleon Authorized Dealer - Flame Authority!
Features:
  • Decorative Driftwood log set
  • Give your Napoleon 60" Linear Electric Fireplace a unique look
  •  Easy installation
Specifications:
  • Compatible: 60-Inch Trivista Pictura Series Electric Fireplace
  • Depth: 1-1/2"
  • Height: 4"
  • Width: 58"